Strona główna > Butelki

Butelki do SodaStream Fuse, My Only Bottle, Duo, Zestawy

Każdy saturator SodaStream sprzedawany jest wraz butelką wielorazową. Jeśli masz w planie wyłącznie gazowanie wody w domu, jedna w zupełności wystarczy. Jeżeli jednak chciałbyś, aby każdy z domowników mógł zabrać butelkę ze sobą do pracy albo do szkoły, trzeba zaopatrzyć się w kilka sztuk.

Butelki SodaStream są praktyczne, gdyż świetnie leżą w dłoni. Szczelnie trzymają gaz przez 3 lata – po tym czasie możesz ich użyć do napojów niegazowanych. Dzięki nim możesz mieć świeżą wodę zawsze przy sobie. Nie musisz stosować butelek PET, co ma duże znaczenie dla ekologii.

Fuse

Praktyczne i wytrzymałe butelki, które zabierzesz ze sobą do pracy albo na trening. Pozbawiono je szkodliwego BPA, dlatego są przyjazne dla środowiska naturalnego. Dzięki nim zadbasz o naszą planetę.

Butelki Fuse mają pojemność 0,5 lub 1 l. Są sprzedawane w zestawach po 2 sztuki. Mają różne kolory – do wyboru są niebieskie i pomarańczowe New Art Vibes, białe Fresh Flowers z motywami kwiatowymi czy czarne Sparkling Mystery.

Butelki Fuse pasują do saturatorów:

Art, Terra, Spirit

My Only Bottle

Uniwersalne, eleganckie i wygodne butelki SodaStream o pojemności 0,5 l, dzięki którym zawsze będziesz miał swój ulubiony napój gazowany pod ręką! Nowoczesny design czyni butelki z kolekcji MOB modnym dodatkiem do codziennych stylizacji, a praktyczna zawieszka z materiału ułatwia ich przenoszenie. Można je bezpiecznie myć w zmywarce i są wolne od BPA. Do wyboru masz butelki z elementami klasycznej czerni, bladego różu bądź odcieni mięty.

Butelki My Only Bottle pasują do saturatorów:
Art, Terra, Spirit, Source i Jet.

Duo

Butelki Duo wykonane ze szkła stanowią ekologiczny, praktyczny i designerski wybór, który znacząco redukuje ilość wytwarzanego plastiku. Sprzyja to ochronie środowiska naturalnego. Butelki mają pojemność 1 l. Łatwo się je czyści, nie zatrzymują zapachów i nie barwią. Są wyjątkowo wytrzymałe, gdyż zabezpieczono je barierą ciśnieniową. Będą idealnym towarzyszem zawsze wtedy, gdy chcesz nawodnić organizm i sięgnąć po wodę gazowaną – na siłowni, w biurze czy w domu.

Butelki pasują do saturatorów SodaStream Duo.

butelki sodastream

Zestawy butelek do SodaStream

Zestawy butelek SodaStream warto kupić, gdyż dzięki nim zabierzesz ze sobą większą ilość napoju. Przyda się to na przykład podczas intensywnego wysiłku na siłowni. Butelki są praktyczne i łatwo je umieścisz w plecaku czy nerce.

W każdym zestawie znajdziesz 2 butelki. Możesz kupić 0,5- bądź 1-litrowe butelki Fuse w kolorze białym lub czarnym. Dla fanów oryginalnego designu polecamy modele Sparkling Mystery, Fresh Flowers bądź New Art Vibes o pojemności 1 l z wyjątkowym wzornictwem.

Zestawy butelek SodaStream pasują do saturatorów nowej (na przykład Art i Terra) oraz starej (Spirit) generacji.

Wielorazowe butelki z bezpiecznych materiałów

Wszystkie (z wyjątkiem Duo) wykonane są z bezpiecznego, recyklingowanego Tritanu, wolnego od BPA, ale nie wszystkie można myć w zmywarce – sprawdź, czy wybrane przez Ciebie butelki nie wymagają mycia ręcznego. Butelki szklane do SodaStream Duo wykonane są ze szkła wzmocnionego barierą ciśnieniową, która zabezpiecza je przed kruszeniem na wypadek pęknięcia.

Dopasuj butelkę do modelu saturatora SodaStream

Szklana butelka SodaStream, podobnie jak butelka wykonana z Tritanu, czyli wielorazowego plastiku bez BPA, doskonale sprawdza się jako bidon. Butelki SodaStream możesz nabyć w dwóch objętościach: 1l oraz 0,5 l.

Sprawdź, jakie butelki SodaStream pasują do poszczególnych modeli saturatorów.

  • SodaStream Spirit – linia My Only Bottle (butelki pojemności 0,5 l) oraz linia Fuse (butelki pojemności 1l).
  • SodaStream Terra – linia My Only Bottle (butelki pojemności 0,5 l) oraz linia Fuse (butelki pojemności 0,5 l oraz 1l).
  • SodaStream Art – linia My Only Bottle (butelki pojemności 0,5 l) oraz linia Fuse (butelki pojemności 0,5 l oraz 1l).
  • SodaStream Source – linia My Only Bottle (butelki pojemności 0,5 l) oraz linia Fuse (butelki pojemności 0,5 l oraz 1l).
  • SodaStream Jet – linia My Only Bottle (butelki pojemności 0,5 l) oraz linia Fuse (butelki pojemności 0,5l).
  • SodaStream Duo – linia Fuse (butelki pojemności 1l) oraz szklana butelka Duo.
dwie butelki do saturatora SodaStream Duo