Strona główna > Wymiana cylindra

Wymiana cylindra

W cylindrze do ekspresu SodaStream skończył się gaz? Nie musisz kupować nowego. Wymień pusty nabój na pełny, by móc cieszyć się wodą gazowaną i napojami z bąbelkami bez ograniczeń. Wymiana cylindra jest niezwykle prosta – możesz to zrobić nawet bez wychodzenia z domu, zamawiając wymianę online. Naboje zostaną dostarczone wprost do Twoich drzwi lub do paczkomatu. Możesz też wymienić naboje od ręki w punktach partnerskich SodaStream, zlokalizowanych na terenie całej Polski, w popularnych sklepach czy na stacjach benzynowych. Dostajesz pełne, oddajesz puste, płacąc tylko za gaz – czy może być prościej? 

A Blue And A Pink Gas

Sprawdź, jak łatwo wymienić cylinder CO2 online

Chcesz wymienić puste cylindry do saturatora SodaStream na pełne bez wychodzenia z domu? To proste! Wybierasz opcję wymiany online na stronie SodaStream, podajesz, ile nabojów chcesz wymienić i składasz zamówienie. 

Możesz skorzystać z opcji door to door – kurier odbierze od Ciebie puste cylindry i przekaże Ci pełne. Możesz też dokonać wymiany w paczkomacie.

By móc nieprzerwanie korzystać z syfonu, warto mieć co najmniej 3 naboje CO2. Kiedy jeden podlega wymianie, Ty spokojnie korzystasz z drugiego. Trzeci zawsze warto mieć w zapasie. By oszczędzić czas, możesz je także wymieniać parami.

I pamiętaj: Wymieniając cylinder, płacisz tylko za gaz. Oddajesz pusty, a dostajesz pełny w cenie gazu – za 39,99 zł (0,67 zł za litr).

Wymiana gazu CO2 u Partnerów 

Pusty nabój SodaStream możesz zanieść do jednego z setek punktów działających na terenie całego kraju. Pracownicy szybko wymienią zużyty cylinder, dzięki czemu nie musisz czekać na przesyłkę pocztową. Wymiany możesz dokonać w: 

  • marketach Media Expert oraz Media Markt, sprzedających sprzęt elektroniczny, komputery czy oprogramowanie, 
  • placówkach Max Elektro, czyli sieci sklepów z branży RTV, AGD oraz IT, 
  • hiper- i supermarketach Carrefour, Intermarche czy E’Leclerc – oferują szeroki asortyment, jak artykuły spożywcze i elektroniczne czy kosmetyki oraz chemia gospodarcza, 
  • salonach Empik – możesz w nich kupić wiele produktów z kategorii książka, muzyka, film, zabawki oraz elektronika, 
  • sklepach samoobsługowych PSB Mrówka, w których znajdziesz artykuły do domu i ogrodu. 

Pusty nabój CO2 SodaStream oddasz również na stacjach Shell. W każdym punkcie wymienisz go wygodnie, bez straty czasu, na przykład w trakcie zakupów czy tankowania paliwa.