Strona główna > Syropy

Syropy do wody

Smakowe syropy SodaStream to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nad zwykłą wodę gazowaną przedkładają napoje w swoich ulubionych smakach. Syropy SodaStream dodaje się już po nasyceniu wody kranowej dwutlenkiem węgla zawartym w cylindrze.

syropy do wody pepsi, 7up, mirinda

Pepsi, 7UP, Mirinda

syropy do wody Lipton

Lipton 

syropy SodaStream różowy grejpfrut, pomarańcza

Owocowe

drink z wody gazowanej i syropu

Najszybszy sposób na uzyskanie smakowego napoju gazowanego

Koncentraty do wody SodaStream pozwalają na szybkie uzyskanie napoju gazowanego w jednym z wymienionych smaków. Syropy SodaStream możesz kupić w wersji klasycznej albo bez cukru. Koncentraty smakowe SodaStream bez cukru zawierają inne, dopuszczone prawem, substancje słodzące.

Ekonomiczne zestawy koncentratów smakowych SodaStream

Wszystkie syropy smakowe SodaStream sprzedawane są pojedynczo albo w ekonomicznych zestawach po 2,3,4 lub 6 sztuk – zarówno w wersjach mono smakowych, jak i mieszanych smakowo. Jedna butelka syropu SodaStream to może być aż 9 litrów Twojego ulubionego napoju. Pamiętaj jednak, że w zależności od upodobań możesz przygotować napój gazowany o preferowanej intensywności, dlatego tempo zużywania się każdego syropu zależy wyłącznie od Ciebie.

Najsmaczniejsze są napoje smakowe przygotowane z naprawdę zimnej wody. Pamiętaj, że we wszystkich ekspresach SodaStream można nasycać jedynie czystą wodę bez żadnych dodatków, a koncentrat smakowy dodaje się na samym końcu – do wody nasyconej CO2.