Saturator SodaStream jest prostym i intuicyjnym w obsłudze urządzeniem, w którym błyskawicznie zmienisz zwykłą wodę w gazowaną – dbając jednocześnie o środowisko naturalne. Nie wymaga podłączenia do prądu i nie zajmuje dużo miejsca na kuchennym blacie. Do samodzielnego wykreowania wody gazowanej możesz użyć tej kranowej lub filtrowanej. Dopracowany design oferowanych modeli pozwala na dopasowanie sprzętu do wystroju każdego wnętrza.

Dzięki prostej konstrukcji i bezpiecznym w domowym użytkowaniu nabojom CO2, umożliwia szybkie nagazowanie wody dokładnie w takim stopniu, jak lubisz – o lekkim, średnim lub mocnym stopniu nabąbelkowania.

Co więcej, saturator SodaStream pozwala łatwo wprowadzić eko nawyki na co dzień. Każde urządzenie marki eliminuje średnio nawet 1769 jednorazowych butelek plastikowych w 4 lata, dzięki korzystaniu z tych wielokrotnego użytku. Zapomnij o kupowaniu, dźwiganiu i wyrzucaniu ogromnych ilości plastikowych butelek. Świeżo nagazowaną wodę i ulubione napoje możesz mieć zawsze na wyciągnięcie ręki, dbając o prawidłowe nawodnienie organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *