W ekspresie do gazowania wody SodaStream błyskawicznie wypełnisz zwykłą wodę świeżymi bąbelkami. Urządzenie jest w każdym aspekcie eko i pozwala na duże oszczędności:

  • Działa bez zużywania energii elektrycznej, dzięki czemu nie obciąża domowego budżetu. Aby samodzielnie wykreować wodę i napoje gazowane, wystarczy nabój CO2 będący motorem napędowym saturatora.
  • Powala uniknąć generowania ogromnej ilości plastikowych odpadów, w trosce o środowisko naturalne i przyszłość planety, z myślą o kolejnych pokoleniach. Ze szklanej butelki SodaStream możesz korzystać przez całe życie, a z tritanowej aż przez 4 lata.
  • Otwiera wiele możliwości orzeźwiających kreacji – z pomocą saturatora nie tylko błyskawicznie przygotujesz świeżo nagazowaną wodę, ale też wykreujesz w domu kolorowe i pełne smaku kompozycje dla całej rodziny i gości.
  • Pomaga zadbać o prawidłowe nawodnienie organizmu – gazowaną wodę oraz ulubione napoje masz zawsze na wciągnięcie ręki.
  • Zapewnia oszczędność czasu, wysiłku i domowego budżetu – bez kupowania, dźwigania i wyrzucania zgrzewek jednorazowych butelek. Litr wody gazowanej SodaStream to koszt ok. 0,83 zł – czyli znacznie mniej niż równowartość tej, kupionej w sklepie (przy rekomendowanej cenie odsprzedaży cylindra z gazem CO2 SodaStream – 49,99 zł.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *