Aby wybrać saturator do gazowania wody, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania, zwróć uwagę na następujące cechy urządzenia:

  • Design

Ekspres do gazowania wody to sprzęt, który na stałe zagości na kuchennym blacie, dlatego warto wybrać ten, który odpowiednio wpasuje się w wystrój wnętrza Twojej kuchni i będzie cieszył oko na co dzień.

  • Sposób obsługi

W większości modeli saturatorów bąbelki są uwalniane za pomocą przycisku nasycania. Jeśli wolisz retro rozwiązania, postaw na model Art wyposażony w designerską dźwignię w formie ozdobnej rączki.

  • Butelki kompatybilne z urządzeniem

Do każdego ekspresu są dołączone butelki wielokrotnego użytku, w których przygotujesz i będziesz przechowywać wodę i napoje gazowane. Zwróć uwagę, które będą dla Ciebie najwygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Np. jeśli pracujesz w biurze a Twoja druga połówka w domu, dobrym wyborem będzie model Duo, który posiada w zestawie dwie butelki – plastikową Fuse oraz szklaną karafkę. Tę pierwszą możesz zabrać ze sobą do pracy, a z drugiej można komfortowo korzystać w domu.

Poznaj topowe modele naszych saturatorów i wybierz ten, z którym rozpoczniesz pełną bąbelków, eko przygodę:

Doskonały wybór dla całej rodziny. Jako jedyny model marki jest kompatybilny także ze szklaną butelką, w której – dzięki eleganckiej formie – możesz zaserwować napój podczas obiadu czy uroczystej kolacji. Łączy funkcjonalność oraz solidną konstrukcję z ponadczasowym minimalistycznym designem.

Wyposażony w większy przycisk nasycania, jest prosty i wygodny w codziennym użytkowaniu a jednocześnie elegancki i efektowny dzięki dopracowanemu designowi w matowym wykończeniu, opartym na symetrycznych poziomych liniach. Pasują do niego wszystkie butelki SodaStream z tworzywa sztucznego o pojemności 0,5 i 1 l.

Model, który zamienia kreowanie bąbelków w sztukę dzięki unikalnemu wzornictwu. Konstrukcyjnie i wykończeniem stanowi hołd dla retro szyku oraz doskonale komponuje się zarówno z tradycyjnym, jak i nowoczesnym wystrojem wnętrz. Dla pełnego komfortu użytkowania został wyposażony w nowoczesny system gazowania wody w postaci stylowej dźwigni.

Pamiętaj, że nie należy gazować w saturatorze wody z dodatkami ani żadnych innych płynów, np. soków, mleka czy alkoholu. Może to doprowadzić do uszkodzenia urządzenia. Syropy smakowe SodaStream, ulubione owoce, zioła czy soki dodawaj do swojej wody dopiero po jej nagazowaniu.

Dowiedz się więcej o naszych saturatorach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *