Strona główna > Cylindry

Cylindry

Cylinder, czyli nabój z CO2 do saturatora SodaStream, to serce urządzenia, dzięki któremu we własnym domu możesz przygotować orzeźwiającą wodę gazowaną lub, dzięki dodaniu syropu smakowego, napój. Jeśli sięgasz po nie codziennie i to wielokrotnie w ciągu dnia, zawsze powinieneś mieć pod ręką co najmniej jeden zapasowy nabój SodaStream, żeby zachować ciągłość w przygotowaniu wody oraz napojów smakowych.

SodaStream zaleca jednak posiadanie co najmniej 3 zapasowych cylindrów, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy zużywają się one naprawdę szybko. Częstotliwość wymiany naboju gazującego do saturatora zależy od stosowanego poziomu nasycania – im mocniej gazowane napoje lubisz, tym szybciej się cylinder się zużywa.

Nabój do saturatora SodaStream – wymień go sam

Wymiana naboju jest łatwa, bez problemu więc umocujesz nowy w saturatorze. Cylinder to nic innego jak mała butla z gazem do SodaStream, dzięki której woda albo woda z syropem smakowym nasycana jest dwutlenkiem węgla – bezbarwnym, bezwonnym, niepalnym gazem, który pomaga w tworzeniu bąbelków.

A Blue And A Pink Gas

Cylinder różowy

Naboje do saturatorów SodaStream TERRA, DUO oraz ART, czyli mocowanych inaczej, mają kolor różowy (różowe nylonowe owijki).

Cylinder niebieski 

Nabój SodaStream 60L w kolorze niebieskim (z niebieską nylonową owijką) pasuje do wszystkich ekspresów do wody gazowanej z wkręcanym systemem cylindra.