Strona główna > Blog > Porównanie modeli ekspresów do gazowania wody SodaStream  
wiele rodzajów napojów z użyciem saturatora sodastream

Porównanie modeli ekspresów do gazowania wody SodaStream  

Saturatory SodaStream charakteryzują się połączeniem funkcjonalności, ekologii oraz eleganckiego designu. Przyjrzyjmy się, co łączy i wyróżnia poszczególne modele urządzenia, które pozwalają na przygotowywanie gazowanych napojów w domu lub w biurze. 

Wspólne cechy ekspresów do gazowania wody SodaStream 

1. Bezprzewodowe działanie – wszystkie modele ekspresów SodaStream działają bez konieczności podłączania do prądu, co daje użytkownikowi swobodę gazowania wody w dowolnym miejscu i czasie. 

2. Ekologiczne rozwiązanie – wszystkie ekspresy są kompatybilne z butelkami wielorazowymi. Możecie w nich przygotowywać gazowaną wodę i napoje, a gdy przekroczą datę przydatności, używać ich jako stylowy bidon. 

3. Higieniczne butelki – większość butelek dostosowana jest do mycia w zmywarce, co zapewnia wygodę i higienę. Jednak starsze modele lub te z kolorowym nadrukiem stanowią wyjątek.  

4. Trwałość i bezpieczeństwo – butelki do saturatorów są wykonane z tritanu, który jest wolny od szkodliwego BPA lub ze specjalnego wzmocnionego barierą ciśnieniową szkła, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. 

5. Prosty montaż cylindra – we wszystkich saturatorach zastosowano system Quick Connect, który ułatwia zamontowanie cylindra.  

6. Dostępne w dwóch kolorach – możecie wybrać model w kolorze białym lub czarnym, aby dopasować go do swojego wnętrza. 

7. Gwarancja na 2 lata – każdy ekspres ma gwarancję na okres 2 lat, co daje pewność co do jakości produktu. 

Saturator SodaStream Terra – świeże bąbelki bez wyrzucania butelki 

Saturator SodaStream Terra to uniwersalny model ekspresu do gazowania wody.  

  • Posiada matowe wykończenie oraz uniwersalny design, co sprawia, że doskonale komponuje się w każdej kuchni.  
  • Model ten oferuje również większy i bardziej ergonomiczny przycisk gazowania dla zwiększonej wygody i kontroli nad stopniem gazowania. 
  •  Montaż butelki jest szybszy dzięki systemowi Snap & Lock. 
świeża woda z saturatora terra sodastream

Saturator SodaStream Duo 

Saturator SodaStream Duo to wyjątkowy model, który umożliwia gazowanie zarówno w butelkach tritanowych (idealnych do zabrania w podróż), jak i szklanych, które przypominają eleganckie karafki. 

  • Model ten jest wyposażony w kolbę zabezpieczającą wykonaną ze stali nierdzewnej, co pozwala na gazowanie również w butelkach szklanych Duo. Posiada także automatyczne podnoszenie. 
  • Oferuje podwójny system gazowania, który działa zarówno w butelkach tritanowych, jak i szklanych.

Saturator SodaStream Art – sztuka tworzenia świeżych bąbelków

Saturator SodaStream Art wyróżnia się swoim wyjątkowym retro designem.

  • Posiada ergonomiczną dźwignię do gazowania, co nie tylko nadaje mu unikalny wygląd inspirowany stylem retro, ale także daje użytkownikowi większą kontrolę nad stopniem gazowania.  
  • Montaż butelki jest szybki dzięki systemowi Snap & Lock. 

Warto zwrócić uwagę, że każdy z modeli SodaStream oferuje różne cechy i funkcje, co pozwala wybrać ekspres dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.